top of page

İÜPK ÇALIŞMA EKİBİ

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü olarak, 2003 yılında kurulduğumuzdan beri gelişip büyümeye devam ediyoruz. Farklı alanlardaki eşsiz deneyim ve becerileriyle bugünkü başarımıza imza atan ekibimizle gurur duyuyoruz. Ekip üyelerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için aşağıya göz atabilirsiniz.

2022 - 2023 Yönetim Kurulu

Burak Zafer Yıldırım.jpg

Burak Z. YILDIRIM

Merhaba ben Burak Zafer YILDIRIM,

İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübünde yönetim kurulu üyesiyim. Okumak, film/dizi izlemek, yazmak ve basketbol oynamak en sevdiğim uğraşlarımdır. Psikanaliz ve kült filmler ilgi alanlarımdır.

İpek Ali Tsaous_.jpg
İrem Yağcı.jpg

İrem YAĞCI

Merhabalar,

Ben İrem Yağcı. İstanbul Üniversitesi psikoloji bölümü 4. sınıf öğrencisiyim aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü yönetim kurulu başkanıyım. 3 yıldır kulübün yönetim kurulunda bulunmaktayım. Okulun 2. senesinde pandemi sebebiyle yönetim kurulunda birçok takımdan sorumluydum. Geçtiğimiz sene ise kulüpte Medya İletişim Takımı sorumluluğu yaptım. Bunların dışında bu sene Psikodinamik Psikoterapi eğitimi almaya başladım.

Aslınur Biral.jpg
Şevval Ersin_.jpg

Şevval ERSİN

Merhaba, ben Şevval Ersin. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde 4. sınıf öğrencisiyim. Geçtiğimiz sene İÜPK'da Teknik/Eğitim takımından sorumlu yönetim kurulu üyesi olmamın ardından bu sene yönetim kurulundaki ikinci yılım. Sosyal sorumluluk faaliyetlerinde yer almayı ve farklı gönüllülüklerin içinde bulunmayı önemsiyorum. Ayrıca takım çalışmasını, ekiple birlikte ortaya çıkardığımız güzellikleri ve İÜPK'yı çok seviyorum.

Ceyda Temizel.jpg

İpek ALİ TSAOUS

Merhaba, ben İpek Ali Tsaous. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü 4.sınıf öğrencisiyim. İÜPK ekibinde 4., yönetim kurulunda ilk senem. Büyük organizasyon takım sorumlularından birisi olarak bu sene kulübe devam ediyorum. Okumayı, psikanalize dair araştırma yapmayı seviyorum. Bu sene binlerce insana ulaşacağımız için çok heyecanlıyım.

Eda Algül_.jpg

Eda ALGÜL

Aslınur BİRAL

Selamlar ben Aslı, İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü ve İnsan Kaynakları Yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim. İşin mutfağında olmayı, üretmeyi ve gelişmeyi çok seviyorum. Bu kapsamda herkesin bir parçası olduğu, bütün olabilme bilinciyle bizi hayatın her alanına hazırlayan Büyük Organizasyon takımının bu seneki sorumlularından biriyim.

Kuzey Topal.jpg

Kuzey TOPAL

Ceyda TEMİZEL

Merhaba, ben Ceyda :) İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. 3 yıllık kulüp hayatımda yönetim kurulunda olduğum 2. yıl içerisindeyim ve bu sene Ofis Takımı sorumlusu olarak görev almaktayım. Bakış açımı değiştirecek, farkındalık yaratacak her alana ilgi duymakla birlikte öğrenmeyi ve keşfetmeyi çok seviyorum. 

Furkan Yanarateş.jpg

Furkan YANARATEŞ

Merhaba, ben Kuzey Topal. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü öğrencisiyim, ikinci sınıfım. Önceki sene ekipte aktif görev alırken bu sene Akademi takımıyla ilgilenen yönetim kurulu üyesiyim. Kulübün akademik etkinliklerinin her birinde parmağı olan bu takımın kaptanı olarak yapmak istediğim asıl şey, etkinliklerimizin her bir psikoloji öğrencisine hitap edebilmesi ve bu yolda her sene daha çok insana ulaşabilmek. Kendimden bahsetmek gerekirse gezmeye, okumaya ve basketbol oynamaya bayılırım; ayrıca psikanalitik alana yakından ilgi duyuyorum.

Merhaba, ben Eda Algül. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim. 3 sene boyunca ekip üyesi olarak devam ettiğim İÜPK serüvenime son senemde Sosyal ve Kültürel Faaliyet takımının takım kaptanlığını üstleniyorum. Herkese hitap edebilecek çeşitli etkinlikler düzenlemeye çalışıyorum. Öğrenciliğimin bu son senesinin İÜPK ile çok daha güzel geçeceğine eminim, her yılıma unutulmayacak anılar bıraktığı için de çok teşekkür ediyorum.

Kerem Birgül.jpg

Kerem BİRGÜL

Elif Temiz.jpg

Elif TEMİZ

Rumeysa Kılıç_.webp

Rumeysa KILIÇ

Merhaba, ben Furkan Yanarateş. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. 2 yıldır İÜPK’da Store takımı kaptanlığı yapıyorum. Kulübümüzün ve bölümümüzün öğrencilerinin istekleri doğrultusunda alanımıza ve kendimize has ürünler tasarlıyorum. Aynı zamanda bu kulüpte kendimi her alanda geliştirmeye ve katkı vermeye çalışıyorum. Öğrenciliğin en güzel yıllarının bir kulüp üyesi olarak, hele de İÜPK’nın üyesi olarak geçirilmesinin çok güzel olduğunu düşünüyorum. 

Merhaba, Ben Elif Temiz. İstanbul Üniversitesi Psikoloji 3.sınıf öğrencisiyim. Bu yıl İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübünde sponsorluk takımının kaptanıyım. Arkadaşlarımla vakit geçirmeyi, yeni insanlar tanımayı ve uyumayı çok seviyorum :).

Merhaba, ben Rumeysa Kılıç. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda bu sene İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü Yönetim Kurulunda Sosyal Sorumluluk ekibinin başkanlarından biriyim. Çok fazla insanla tanışmayı ve vakit geçirmeyi seven birisiyim. Kişisel hayatımda da gönüllülük faaliyetlerinde bulunmayı sevdiğimden ekibimle çok güzel bir sene geçireceğimize inanıyorum.

Hilal Erkul.jpg
Furkan Erünal_.webp
Zeynep Yaman .HEIC

Hilal ERKUL

Merhaba, ben Hilal Erkul. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü Yönetim kurulu üyesiyim. Sosyal sorumluluk takımının kaptanlarından biriyim. Kulüpten bağımsız olarak kendi hayatımda da birçok sosyal sorumluluk projesinde gönüllü olarak yer alıyorum. 

Klinik psikoloji,çocuk-ergen alanına ilgim var. Çocuklarla vakit geçirmeyi, insanların kalplerine dokunabilmeyi ve tatlı yemeyi çok seviyorum.

Furkan ERÜNAL

Merhaba, ben Furkan Erünal. İstanbul Üniversitesi Psikoloji 2.sınıf öğrencisiyim. Yazmayı, hayal etmeyi ve üretmeyi seven biri olarak bu sene İçerik takımının sorumluluğu bana ait. Her an kendimi geliştirmek ve hayattan zevk almak için uğraşan biri olarak yeni maceram takım sorumlusu olmak. Her şeyiyle kendimi, basketbolu ve bir şeyler yazmayı çok seviyorum, sevilen şeyler uğruna çabalamayı da.

Zeynep YAMAN

Merhaba ben Zeynep Yaman. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü üçüncü sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü yönetim kurulunda ikinci yılım. Geleceğin psikologlarından biri olarak insanlarla gerekli iletişimi kurabilmeye, takım arkadaşlarımla birlikte ortaya verimli ve keyifli işler çıkarabilmeye değer verdiğim için buradayım. Keşfederken deneyimlemeyi, sevdiğim alanda kendimi geliştirip derinleşmeyi seviyorum.

Mezunlarımız

Arzu Filiz

2017-2018 İÜPK üyesi

Aslı Çelikler

2010-2013 İÜPK üyesi

Aykut Karakuş

2016-2018 İÜPK üyesi

Ayşenur İlhan

2017-2019 İÜPK üyesi

Çise Eymirli

2010-2013 İÜPK üyesi

Ebru Karataş

2011-2014 İÜPK üyesi

Ecem Uzun

2012-2015 İÜPK üyesi

Elif Balıkçı

2013-2016 İÜPK üyesi

Elif Molla

2014-2017 İÜPK üyesi

Ezgi Beyza Toprakçı

2015-2016 İÜPK üyesi

Hülya Ergün Taşdemir

İlayda Ateş

2014-2015 İÜPK üyesi

2016-2019 İÜPK üyesi

İrem Bulut

2016-2019 İÜPK üyesi

İrem Eker

2017-2019 İÜPK üyesi

Kardelen Ertürk

2014-2016 İÜPK üyesi

Kübranur Şahin

2017-2019 İÜPK üyesi

Melis Yağmur Aybey

2014-2017 İÜPK üyesi

Merve Oğur

2015-2016 İÜPK üyesi

Nebi Sarıkaya

2016-2017 İÜPK üyesi

Samet Arslan

2014-2015 İÜPK üyesi

Seray Kıvanç

2014-2017 İÜPK üyesi

Şükran Yeltekin

2017-2019 İÜPK üyesi

Mezuniyet Caps
bottom of page