WhatsApp Image 2021-10-25 at 23.24_edited.jpg

İÜPK ÇALIŞMA EKİBİ

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü olarak, 2000 yılında kurulduğumuzdan beri gelişip büyümeye devam ediyoruz. Farklı alanlardaki eşsiz deneyim ve becerileriyle bugünkü başarımıza imza atan ekibimizle gurur duyuyoruz. Ekip üyelerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için aşağıya göz atabilirsiniz.

Yönetim Kurulu

Hilmi Kırışka.jpeg

M. Hilmi Kırışka

 • Grey LinkedIn Icon

Merhaba ben Mehmet Hilmi Kırışka.

İstanbul Üniversitesi Psikoloji 3. Sınıf öğrencisiyim. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü yönetim kurulunda 2. Yılım. Burada arkadaşlarımla birlikte psikoloji alanını daha iyi tanımak ve tanıtmak, gelişimimize katkı sağlamak için etkinlikler yapıyoruz. Ve ben 2 senedir burada olmaktan çok mutuyum. Ekip üyesi olmayı, beraber sorumluluk alıp çalışmayı çok seviyorum. Son olarak bisikletim benim için bir şeylerden kaçmanın en güzel yolu.

Buse Bozdağ .jpg

Buse Bozdağ

 • Grey LinkedIn Icon

Herkese merhabaaa

Ben Buse Bozdağ. İstanbul Üniversitesi Psikoloji 4. sınıf öğrencisiyim. 2019-20 senesinde başladığım İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü Yönetim Kurulu üyeliğinde ilk olarak Store Takım sorumlusuydum. 2020-21 döneminde ise pandeminin getirileriyle birlikte yolculuğuma İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü E-YK üyesi olarak devam ettim. Okuldaki son senemde ise bu yolculuğumu İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı olarak tamamlayacağım.

Okul ve kulüp dışında bu sene Psikodinamik Psikoterapiler üzerine eğitimi almaya başladım.

WhatsApp Image 2020-03-01 at 22.16.47.jp

Funda Ademoğlu

 • Grey LinkedIn Icon

Merhaba, ben Funda Ademoğlu. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü Yönetim Kurulu üyesiyim. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim ve Siyasal Bilgiler Fakültesinde İşletme ile çift anadal yapıyorum. Stajlar yapmayı, eğitimlere katılmayı dolayısıyla kendimi geliştirmeyi önemsiyorum. Son olarak; tasarım yapmayı, kitap okumayı ve en önemlisi İÜPK’yı çok seviyorum.

Aslı Acır

 • Grey LinkedIn Icon

Ben Aslı, İstanbul Üniversitesi Psikoloji 3.sınıf öğrencisiyim. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü yönetim kurulu üyesi olarak 2.yılım. Bu Sosyal Faaliyet takım sorumlusuyum. Takım çalışmasını, ekibimizle geçirdiğimiz süreci ve sonucunda ortaya çıkan güzellikleri çok seviyorum. Psikolojide klinik psikoloji ve endüstri-örgüt psikolojisi şimdilik ilgili olduğum alanlar ama bu sürekli değişebiliyor. Gelişebileceğim, çevreme ve bana iyi gelen işlerin peşinden gitmeyi önemsiyorum. İÜPK da bunlardan biri :)

Ceyda Temizel .jpg

Ceyda Temizel

Berkay Ayhan

 • Grey LinkedIn Icon

Merhaba ben Berkay Ayhan. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Dilbilim bölümüyle yandal yapıyorum. İlerde nöropsikoloji, fizyolojik psikoloji gibi alt alanlara yönelmeyi düşünüyorum. Bu seneki sponsorluk takımı yöneticisiyim.

Elif Sükyen.jpg

Elif Sükyen

Burak Z. Yıldırım

 • Grey LinkedIn Icon

Merhaba ben Burak Zafer YILDIRIM,

İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübünde bulunan kültür-sanat ekibinin sorumlu yönetim kurulu üyesiyim. Okumak, film/dizi izlemek, yazmak ve basketbol oynamak en sevdiğim uğraşlarımdır. Psikanaliz ve kült filmler ilgi alanlarımdır.

Furkan Yanarateş.jpg

Furkan Yanarateş

Aslı Acır.jpg
Berkay Ayhan.jpg
Burak Zafer Yıldırım.jpg

Merhaba ben Elif Sükyen, tam bir edebiyat ve sinema aşığıyım. Bu bağlamda İçerik Takımı YK’lığını üstleniyorum ve öğrencilere yaratıcılıklarını ve üretkenliklerini ortaya koyabilecekleri alanlar oluşturmak istiyorum. Hayatımın çeşitli dönemlerinde bir sürü projede yer aldım, dergilerde ve dijital sitelerde yazarlık yaptım ve şimdilerde İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde 3.sınıf öğrencisiyim ve gelişim anabilim dalında asistanlık yapıyorum. Bana ait ‘’Karga Prens’’ isimli bir bloğum var ve denemelerimi orada paylaşıyorum ve yakın bir gelecekte de yazdıklarımı kitap haline getirme gibi bir hedefim var.

Merhaba, ben Ceyda :) İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim. Kulübümüzde geçen yıl ekipteyken bu yıl ise yönetim kurulunda Akademi Takımı sorumlusu olarak görev almaktayım. Bakış açımı değiştirecek, farkındalık yaratacak her alana ilgi duymakla birlikte öğrenmeyi ve keşfetmeyi çok seviyorum. Ayrıca astroloji ve kadim bilgiler de ilgi alanlarım arasında bulunmakta. Bu bağlamda Akademi Takımı'nda ilk hedefim hem psikoloji öğrencilerine hem de bu alana ilgili herkesin hayatına dokunabileceğimiz etkinlikler düzenlemek. İlgili herkesi tüm etkinliklere bekliyoruz :)

İrem Yağcı.png

İrem Yağcı

mt.jpg

Meryem Tuna

Onur Kaynar.JPG

Onur Kaynar

 • Grey LinkedIn Icon

Merhaba, ben Furkan Yanarateş. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Yönetim kurulunda ilk senem ve store ekibinden sorumluyum. Kulübümüzün bütün ürünlerinin tasarım, yapım, araştırma ve satış görevlerinden sorumluyum. İnsanlarla vakit geçirmeyi, kendimi geliştirebilecek şeylerle ilgilenmeyi seviyorum.

 • Grey LinkedIn Icon
 • Grey LinkedIn Icon
 • Grey LinkedIn Icon
 • Grey LinkedIn Icon
 • Grey LinkedIn Icon

Merhaba, ben Meryem Tuna. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü yönetim kurulu üyesiyim. Sosyal Sorumluluk alanında aktif olmaya çalışıyorum. Birilerinin gülümseme sebebi olabilmek beni mutlu eden şeylerden biri. Kendimi geliştirmeyi, yeni yerler görüp gezmeyi, fotoğraf/video çekmeyi ve yemek yemeyi seviyorum.

Merhabalar, ben İrem Yağcı. İstanbul Üniversitesi psikoloji bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü yönetim kurulu üyesiyim. Kulüpte 2 yıldır yönetim kurulu üyesi olarak bulunmaktayım. Okulun ilk senesinde kulübün store ve büyük organizasyon ekiplerinde çalıştım. Bu sene ise Medya İletişim Takımı (MİT) sorumlusu olarak İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü yönetim kurulu üyeliğimi sürdürmekteyim. Psikanalitik kuram ve endüstri/örgüt psikolojisi alanlarına ilgim var.

WhatsApp Image 2021-10-10 at 22.44.14.jpeg

Sedef Köse

 • Grey LinkedIn Icon

Merhaba, ben Sedef Köse. İstanbul Üniversitesi psikoloji bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Siyasal Bilgiler Fakültesi işletme bölümü çift anadal öğrencisiyim. Heyecanla geldiğim ve çok sevdiğim İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübünün Yönetim Kurulunda "büyük organizasyon" ekibinin sorumlu üyelerinden biriyim. Kendimi keşfederek ötekini görmek, hissetmek ve el uzatmak hedefim ve en büyük motivem. Ayrıca çocukları, şiiri, doğayı çok seviyorum.

Şevval Ersin.jpg

Şevval Ersin

 • Grey LinkedIn Icon

Merhabalar, ben Şevval Ersin. İstanbul Üniversitesi psikoloji bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim aynı zamanda bu yıl İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü yönetim kurulunda ilk yılım. Daha önce kulüp içinde ofis ve sosyal sorumluluk ekiplerinde çalıştım ve büyük organizasyonlarda görev aldım. Bu sene de Teknik/Eğitim Takımının sorumlusuyum. Psikolojiyle ilgili her konuda okuma ve araştırma yapmayı çok seviyorum. Özellikle klinik psikoloji ve endüstri/örgüt psikolojisi merak duyduğum alanlar. Bunlar haricinde gezmek, yeni yerler keşfetmek ve sinemaya gitmek sevdiğim aktiviteler arasında. Ayrıca sosyal sorumluluk faaliyetlerini de önemsiyor ve farklı gönüllülüklerin içinde yer almaya çalışıyorum.

Şevval Kemaneci.jpg

Şevval Kemaneci

 • Grey LinkedIn Icon

Merhaba, ben Şevval Kemaneci. İstanbul Üniversitesi Psikoloji 3. sınıf öğrencisiyim. Ayrıca bu yıl İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü Yönetim Kurulunda ikinci yılım. Arkadaşımla beraber Sosyal Sorumluluk ekibinin sorumlusuyuz.  Gezmeyi, okumayı, koşmayı, yeni insanlarla yeni fikirlerle karşılaşmayı, sosyal sorumluluk projelerinde yer almayı ve bunlara kafa yormayı seviyorum. Psikanaliz ve Sosyal Psikoloji hakkında her şeye meraklıyım.  İnsanlarla, psikolojinin bende şimdiye kadar açtığı pencerelerle temas kurmayı, herkesin birbirinin hayatına bir gülümsemeyle bile dokunabilme gücüne çok önem veriyorum.

Zeynep KARA.JPG
Zeynep Yaman .HEIC

Zeynep Kara

 • Grey LinkedIn Icon

Zeynep Yaman

 • Grey LinkedIn Icon

Merhaba ben Onur Kaynar. İstanbul Üniversitesi Psikoloji 4.Sınıf öğrencisiyim. Bir Küçük Mucize derneği gönüllüsüyüm. Bu bölüme gelme amacım olan insanların hayatlarına dokunma gayemi gerçekleştirebildiğim İÜPK ailesinde dördüncü, yönetim kurulu olarak üçüncü yılımın içindeyim. Store takımı ile başladığım sürecimde bu sene Büyük Organizasyon takımı sorumlularından biri olarak devam ediyorum. Eleştirel sosyal psikoloji ve psikanalitik açıdan kültürel psikopatoloji konularıyla ilgiliyim.

Merhaba, ben Zeynep Kara. İstanbul Üniversitesi Psikoloji 2. Sınıf öğrencisiyim. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübünde ikinci ve yönetim kurulu üyesi olarak ilk yılım. 2020-21 döneminde Sosyal Medya İçerik takımında ekip üyesi olarak faaliyet gösterdim. Onun dışında Spotify ekibi ve Teknik ekip ile de çalıştım. 2021-22 döneminde ise yaratıcılığı ve üretkenliği temel alan bol eğlence ve keyifle sürdürülecek İçerik Takımının yönetim kurulu üyesiyim. Sosyal Psikoloji ve Felsefe ilgilendiğim alanlar. Okumak, yazmak ve flütümü çalmak hobilerimin başında gelir.

Merhaba ben Zeynep Yaman. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü yönetim kurulu üyesiyim. Geleceğin psikologlarından biri olarak insanlarla gerekli iletişimi kurabilmeye, takım arkadaşlarımla birlikte ortaya verimli ve keyifli işler çıkarabilmeye değer verdiğim için buradayım. Keşfederken deneyimlemeyi, sevdiğim alanda kendimi geliştirip derinleşmeyi seviyorum.

Mezunlarımız

Arzu Filiz

2017-2018 İÜPK üyesi

Aslı Çelikler

2010-2013 İÜPK üyesi

Aykut Karakuş

2016-2018 İÜPK üyesi

Ayşenur İlhan

2017-2019 İÜPK üyesi

Çise Eymirli

2010-2013 İÜPK üyesi

Ebru Karataş

2011-2014 İÜPK üyesi

Ecem Uzun

2012-2015 İÜPK üyesi

Elif Balıkçı

2013-2016 İÜPK üyesi

Elif Molla

2014-2017 İÜPK üyesi

Ezgi Beyza Toprakçı

2015-2016 İÜPK üyesi

Hülya Ergün Taşdemir

İlayda Ateş

2014-2015 İÜPK üyesi

2016-2019 İÜPK üyesi

İrem Bulut

2016-2019 İÜPK üyesi

İrem Eker

2017-2019 İÜPK üyesi

Kardelen Ertürk

2014-2016 İÜPK üyesi

Kübranur Şahin

2017-2019 İÜPK üyesi

Melis Yağmur Aybey

2014-2017 İÜPK üyesi

Merve Oğur

2015-2016 İÜPK üyesi

Nebi Sarıkaya

2016-2017 İÜPK üyesi

Samet Arslan

2014-2015 İÜPK üyesi

Seray Kıvanç

2014-2017 İÜPK üyesi

Şükran Yeltekin

2017-2019 İÜPK üyesi

Mezuniyet Caps