top of page

Takımlarımız

2023 - 2024 döneminde toplam sekiz takım görev almaktadır. Her bir takım çeşitli etkinlikler düzenleyip yeni ürünler ortaya koymakla beraber çoğu takım birbiri ile işbirliği içerisinde geçişli bir yapıdadır. 

NELER YAPIYORUZ?

Akademi Takımı

Akademi ekibi, psikolojiye ilgisi olan başta psikoloji öğrencisi olmak üzere herkesi alanında uzman kişilerle buluşturmakla sorumludur.

Büyük Organizasyon Takımı

Büyük Organizasyon ekibi, İÜPK tarafından geleneksel olarak yapılan büyük etkinliklerin hazırlıklarından sorumludur. Şu anda aktif olarak devam eden geleneksel etkinlikler Sempozyum, PsikoTalks ve Psikoloji Günleri’dir.

İçerik Takımı

İçerik ekibi, bünyesinde barındırdığı çeşitli kollarıyla yaratıcılık ve üretimi temel alır. Persona dergisinin hazırlanmasını sağlar, blogda yazı üretir, sosyal medyada yapılan her türlü paylaşımın açıklamasını ve içeriğini hazırlar.

Medya İletişim ve Tasarım Takımı

MİT ekibi gerçekleştirilecek her türlü etkinliğin afiş tasarımını ve duyurusunu yapmakla sorumludur. Bunun yanında görsel içeriklerin organizasyonundan ve İÜPK’nın sosyal medya hesaplarının kullanılmasından sorumludur.

  • Instagram
  • Twitter
  • Spotify
  • Siyah YouTube Simgesi
  • Facebook
  • LinkedIn

Sosyal ve Kültürel Faaliyet Takımı

Sosyal ve Kültürel Faaliyet ekibi, öğrencilerin aktif olduğu, sosyal ilişkilerini geliştirdikleri ve birlikte vakit geçirmelerine alan açıldığı her türlü etkinlik (geziler, atölyeler vb.) bu takımın sorumluluğundadır.

Sosyal Sorumluluk Takımı

Sosyal Sorumluluk ekibi, toplumsal farkındalığı önemseyen ve sosyal sorumluluk bilincini arttırmak için çalışmalar yürüten İÜPK takımıdır. 

Sponsorluk Takımı

Sponsorluk ekibi, İÜPK’nın ürün ve çekiliş sponsorlukları için mail atma, telefonla veya yüz yüze görüşme süreçlerini gerçekleştirmek ile yükümlüdür.

Store Takımı

Store ekibi, İÜPK’nın satılacak ve dağıtılacak ürünleri için fikir ve fiyat araştırması yapmaktan, çizim, tasarım ve satış sürecini gerçekleştirmekten sorumludur.

bottom of page