top of page
IMG_5490.JPG

Takımlarımız

2024 - 2025 döneminde toplam on takım görev almaktadır. Her bir takım çeşitli etkinlikler düzenleyip yeni ürünler ortaya koymakla beraber çoğu takım birbiri ile işbirliği içerisinde geçişli bir yapıdadır. 

NELER YAPIYORUZ?

Akademi Takımı

Akademi ekibi, psikolojiye ilgisi olan başta psikoloji öğrencisi olmak üzere herkesi alanında uzman kişilerle buluşturmakla sorumludur.

Büyük Organizasyon Takımı

Büyük Organizasyon ekibi, İÜPK tarafından geleneksel olarak düzenlenen Psikoloji Sempozyumu, PsikoTalks ve Psikoloji Günleri etkinliklerinin hazırlıklarından sorumludur.

İçerik Takımı

İçerik ekibi, bünyesinde barındırdığı çeşitli kollarıyla yaratıcılık ve üretimi temel alır. Persona dergisinin hazırlanmasını sağlar, blogda yazı üretir, sosyal medyada yapılan her türlü paylaşımın açıklamasını ve içeriğini hazırlar.

Kültürel Faaliyet Takımı

Kültürel Faaliyet ekibi, öğrencilerin kendilerine yeni yeni şeyler katarken birlikte vakit geçirecekleri atölyeler, turlar, söyleşiler gibi kültürel etkinlikler düzenlemekten sorumludur.

Medya, İletişim ve Tasarım Takımı

MİT ekibi gerçekleştirilecek her türlü etkinliğin afiş tasarımını ve duyurusunu yapmakla sorumludur. Bunun yanında görsel içeriklerin organizasyonundan ve İÜPK’nın sosyal medya hesaplarının kullanılmasından sorumludur.

  • Instagram
  • Twitter
  • Spotify
  • Siyah YouTube Simgesi
  • Facebook
  • LinkedIn

Öğrenci Çalışmaları ve Proje Takımı

Öğrenci çalışmaları ve proje ekibi , bizleri akademik yönden geliştirerek projeler tasarlama ve yeni projelere dahil olma süreçlerini gerçekleştirmekle sorumludur . 

Sosyal Faaliyet Takımı

Sosyal faaliyet ekibi, sosyal ilişkilerin güçleneceği, öğrencilerin birlikte eğlenceli vakit geçirip yoğun sınav dönemlerinin stresini atacağı etkinlikler düzenlemekten sorumludur.

Sosyal Sorumluluk Takımı

Sosyal Sorumluluk, toplumsal farkındalığı önemseyen ve sosyal sorumluluk bilincini arttırmak için çalışmalar yürüten İÜPK takımıdır. 

Store Takımı

Store ekibi, İÜPK’nın satılacak ve dağıtılacak ürünleri için fikir ve fiyat araştırması yapmaktan, çizim, tasarım ve satış sürecini gerçekleştirmekten sorumludur.

Sponsorluk Takımı

Sponsorluk ekibi, İÜPK’nın ürün ve çekiliş sponsorlukları için mail atma, telefonla veya yüz yüze görüşme süreçlerini gerçekleştirmek ile yükümlüdür.

bottom of page