top of page
eda ünden.jpg

Eda Ünden

Store Takımı

Merhaba, ben Eda. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde 3. sınıf öğrencisiyim. İki yıldır ekip üyesi ve bu yıl da Store takımının kaptanlarından biri olarak kulüpte yer alıyorum. Benim için burada olmanın en güzel yanı, yeni bir şeyler üretmek ve bu sayede yeni insanlar tanıyabilmek.

irem duran.HEIC

İrem Duran

Store Takımı

Merhaba, ben İrem Duran. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Kulüpte iki yıldır ekip üyesi olarak yer alıyorum ve buradaki üçüncü seneme Store takımının kaptanı olarak devam ediyorum. Birlikte çok iyi işler yaparken çok eğlendiğimiz bu süreci çok seviyorum ve bunun güzelleşerek devam etmesi için buradayım.

2023 - 2024 YÖNETİM KURULU

Ceyda Temizel.jpeg

Ceyda Temizel

Kulüp Başkanı

Merhaba, ben Ceyda Temizel. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim ve İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü Yönetim Kurulu Başkanıyım. 4 yıllık kulüp hayatımın 3 yılında yönetim kurulunda farklı pozisyonlarda yer aldım. Harika seminerler gerçekleştirdiğimiz Akademi Takımı’nın ardından, kulübümüzün bazı projeleri ve teknik işleri ile ilgilenen Ofis Takımı’ndan sorumlu yönetim kurulu üyesiydim. Kulüple birlikte psikoloji ile ilgilenen herkese faydalı içerikler üretmek için seve seve çalışmaktan büyük keyif duyuyorum.

Aslınur Biral.jpg

Aslınur Biral

Başkan Yardımcısı 

Selamlar ben Aslı, İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü ve İnsan Kaynakları Yönetimi 4. sınıf öğrencisiyim. İşin mutfağında olmayı, üretmeyi ve gelişmeyi çok seviyorum. 22-23 döneminde etkinliklerimizle binlerce kişiye ulaştığımız Büyük Organizasyon takımıyla başladığım yönetim kurulu üyeliğime bu sene başkan yardımcısı olarak devam ediyorum.

Elif Temiz.jpg

Elif Temiz

Başkan Yardımcısı

Merhaba ben Elif Temiz. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Geçtiğimiz sene kulüpte Sponsorluk takımından sorumlu yönetim kurulu üyesiydim. Bu sene de yönetim kurulundaki ikinci yılım. Arkadaşlarımla vakit geçirmeyi, ekipçe yeni işlere imza atmayı çok seviyorum. Kulüp sayesinde insan tanımak, mutlu bir çalışma ortamında işleri yürütmek benim için çok değerli.

Göknur Baltacı.jpg

Göknur Baltacı

Akademi Takımı

Merhaba, ben Göknur Baltacı. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü Yönetim Kurulu'nda ilk yılım. İki sene boyunca farklı takımlarda çeşitli görevler üstlenerek kendimi pek çok yönden geliştirip kulübümüzün işleyişinde  deneyim sahibi oldum. Birbirimizden çok şey öğrendiğimiz, karşılaştığımız zoruluklarla dayanışma ile başa çıktığımız, beraber sevinip beraber üzüldüğümüz iki yılın ardından bu sene Akademi Takımı kaptanlığı görevini üstlendim. Yıl içerisinde ekibimle beraber çalışırken bolca eğlendiğimiz bir yıl geçirebilmek ve pek çok faydalı seminer düzenleyebilmek için burdayım.

Kuzey Topal.jpg

Kuzey Topal

Büyük Organizasyon Takımı

Merhaba ben Kuzey Topal. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü üçüncü sınıf öğrencisiyim. Üç senedir bu kulüpte görev alıyorum ve yönetim kurulunda ikinci senem. Bu sene Büyük Organizasyon takımının kaptanlarından birisiyim ve her sene çok güzel etkinlikler yapan kulübümüzün vizyonunu geliştirmek ve herkes için daha zevkli hale getirmeyi bu sene kendime görev edindim. Umarım hep beraber hem öğrendiğimiz hem de bolca eğlendiğimiz etkinliklerde görüşürüz.

1692112157253.jpg

Rümeysa Akbulut

Büyük Organizasyon Takımı

Merhaba ben Rümeysa Akbulut. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü dördüncü sınıf öğrencisiyim, aynı zamanda Felsefe bölümünde çift ana dal yapıyorum. Kulüpte dördüncü, yönetim kurulunda ilk yılım. Büyük Organizasyon takımının sorumlularından biriyim.  Araştırmayı, üretmeyi ve her konu hakkında uzun uzun listeler yazmayı seviyorum. Herkesin çok güzel vakit geçirip eğlendikleri ve kendilerini geliştirdikleri etkinlikler ortaya koymak istiyorum.

ceren selen.jpg

Ceren Selen

İçerik Takımı

Merhaba ben Ceren SELEN. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Geçtiğimiz senelerde kulübün pek çok ekibinde görev aldım. Bu sene de İçerik Takımı'nın takım kaptanlarından biriyim. İçerik ekibiyle birlikte kulübün sosyal medya platformlarını aktif tutmaya ve kulübü daha fazla insana tanıtmaya özen gösteriyoruz. Yeni insanlarla tanışmayı, hep beraber iş yapmayı seviyorum. İş yaparken hem eğlenip hem de öğrenmeye gayret ediyorum. Kulübün bana kattıklarından dolayı çok mutluyum.

WhatsApp Görsel 2023-08-16 saat 20.22.10.jpg

Zülal Rana Tutucu

Sosyal Sorumluluk Takımı

Merhaba, ben Zülal Rana Tutucu. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde üçüncü sınıf öğrencisiyim ve üç senedir aktif üyesi olduğum kulübün bu sene sosyal sorumluluk takımı kaptanıyım. Farklı hayat hikâyelerine şahitlik edip kendime pay çıkartabilmeyi ve hikâye sahiplerine dokunabilmeyi seviyorum. Hedeflerinden birinin beraber farkındalık kazanmak olduğu sosyal sorumluluk takımı da yaptığı projelerle içinde bulunmaktan büyük keyif aldığım bir takım. Tüm bu sürece öncülük edeceğim için heyecanlıyım.

IMG_4508.JPG

Atakan Tatar

Sosyal ve Kültürel Faaliyet Takımı

Merhaba, ben Atakan Tatar. İstanbul Üniversitesi 2. sınıf öğrencisiyim. Bu sene Sosyal ve Kültürel Faaliyet takım kaptanıyım. Geçtiğimiz sene kulübün her alanında joker eleman gibiydim diyebiliriz, yeri geldi hep beraber beyin fırtınası yaptık, çeşit çeşit kaosların üstesinden geldik, hep beraber eğlendik ve yeri geldi beraber üzüldük. Çok güzel arkadaşlıklar, fırsatlar yakaladık. Bu sene yönetim kuruluna girerek kulüpteki herkesin ileride geriye dönüp baktığında yüzünde tebessümle hatırlayabileceği güzel anılar biriktirebilmesini, zaten yeterince problem olan hayatlarında nefes alabileceği ve kafasını dağıtabileceği bir alan/anılar oluşturabilmesi için buradayım.

1691348948117-01.jpeg

Hümeyra Menteş

Sosyal ve Kültürel Faaliyet Takımı

Merhaba, ben Hümeyra Menteş. İstanbul üniversitesi Psikoloji bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Kulübümüzün sosyal ve kültürel faaliyetler takımında kaptanlık yapıyorum. Geçtiğmiz yıl okula yabancı yeni bir öğrenci olarak kulübün aktif üyesiydim. Aksiliklerle dolu bir yıl olmasına rağmen kulüp; dopdolu etkinlikleri, yakın arkadaşlıkları, samimi ortamı ile beni içine çekti. Hayat; yoğunluğuna rağmen eğlenebilmek, mutlu ve beraber olmakla güzelleşir. Bu yıl yoğunluklarımıza rağmen hayatı en güzel şekilde yaşayabilmek ümidiyle burdayım.

hilal yanpınar.jpg

Hilal Yanpınar

Sponsorluk Takımı

Merhaba, ben İstanbul Üniversitesi psikoloji bölümü 3. sınıf öğrencisi Hilal Yanpınar. İki yıldır kulüpte ekip üyesi olarak aktiftim, bu yıl da Sponsorluk Takımı' nın yönetim kurulu üyesi olarak kulüp hayatıma devam edeceğim. Bu kulüpte kendimi ve en yakın arkadaşlarımı buldum, her etkinlikte eğlenmenin ve güzel işler çıkarmanın hazzını aldım. Umarım bu yıl aramıza yeni katılan arkadaşlarımızın da anılarını yalnızlık yerine eğlence ile süsleyebiliriz.

IMG_4857.HEIC

Dilek Sabancı

İçerik Takımı

Merhaba, ben Dilek SABANCI. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Geçtiğimiz iki yıl ekibinin bir parçası olduğum İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü İçerik Takımı'nın bu seneki yöneticilerinden birisiyim. Bu yılda da sorumlusu olduğumuz çeşitli sosyal medya platformlarında, İÜPK Blog'ta ve dergide kaldığımız yerden yenilikler katarak eğlenceli ve eğitici içerikler üretmeye ekibimle birlikte devam ediyorum. Hem kendimle hem arkadaşlarımla zaman geçirmeyi, üretmeyi, tüketmeyi, öğrenmeyi ve öğretmeyi yani yeni anılar biriktirmeyi seviyorum. Maceramın kulüple kesişmesinden, birbirlerini etkilemesinden mutluyum.

WhatsApp Görsel 2023-08-16 saat 15.07.17.jpg

Gamze Bilim

Medya, İletişim ve Tasarım Takımı

Merhaba, ben Gamze. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Bölüme başladığımdan beri kulübün ekip üyesiyim ve etkinlikleri sayesinde harika arkadaşlıklar edindiğimi ve kendime çok şey kattığımı düşünüyorum. Aynı zamanda Radyo Televizyon ve Sinema bölümüyle çift ana dal yapıyorum. Bu sene kulüpte Medya, İletişim ve Tasa takımının kaptanlığını yapıyorum. Hem sinema/medya hem psikoloji ilgilendiğim alanlar arasında olduğundan bu takımda olduğum için mutluyum.

146d6b42-2a1b-42ce-8030-444595dba30f.jpg

Kerem Birgül

Medya, İletişim ve Tasarım Takımı

Merhaba, ben Kerem Birgül. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 3. sınıf öğrencisiyim ve İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü Yönetim Kurulu’nda 2. yılım. İlk yılımda Medya İletişim Tasarım takımının kaptanlığını yaptım bu yıl da aynı takımda devam etmekteyim. Bilgisayar ve video ile ilgili işler yapmayı çok seven birisi olduğum için bu takımı seçtim. Arkadaşlarımla vakit geçirmeyi ve sürekli bir şeyler öğrenmeyi seven birisiyim. Yepyeni içeriklere farklı ve güzel tasarımlar oluşturmak için buradayım.

IMG_20230628_183157.jpg

Ayşe Nur Sevinç

Sosyal Sorumluluk Takımı

Merhaba ben Ayşe Nur Sevinç. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. İki yıldır her  yönüyle deneyimlemeye çalıştığım ve üniversite hayatımı güzelleştiren kulübümüzün bu yıl Sosyal Sorumluluk Ekibinin yönetim kurulu üyesiyim. İnsanların hayatına dokunmayı ve onlarla bağ kurmayı çok sevdiğim için özellikle Sosyal Sorumluluk ekibinin yeri benim için her zaman çok ayrı. Umarım hep birlikte kendimizi geliştirdiğimiz ve hayatımıza yeni insanlar kattığımız bir yıl olur.

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü olarak, 2003 yılında kurulduğumuzdan beri gelişip büyümeye devam ediyoruz. Farklı alanlardaki eşsiz deneyim ve becerileriyle bugünkü başarımıza imza atan ekibimizle gurur duyuyoruz. 

MEZUNLARIMIZ

647436.png

Aslı Çelikler

2010 - 2013 İÜPK Üyesi

647436.png

Çisem Eymirli

2010 - 2013 İÜPK Üyesi

647436.png

Ebru Karataş

2011 - 2014 İÜPK Üyesi

647436.png

Ecem Uzun

2012 - 2015 İÜPK Üyesi

647436.png

Elif Balıkçı

2013 - 2016 İÜPK Üyesi

647436.png

Hülya Ergün Taşdemir

2014 - 2015 İÜPK Üyesi

647436.png

Samet Arslan

2014 - 2015 İÜPK Üyesi

647436.png

Kardelen Ertürk

2014 - 2016 İÜPK Üyesi

647436.png

Elif Molla

2014 - 2017 İÜPK Üyesi

647436.png

Melis Yağmur Aybey

2014 - 2017 İÜPK Üyesi

647436.png

Seray Kıvanç

2014 - 2017 İÜPK Üyesi

647436.png

Ezgi Beyza Toprakçı

2015 - 2016 İÜPK Üyesi

647436.png

Aykut Karakuş

2016 - 2018 İÜPK Üyesi

647436.png

İlayda Ateş

2016 - 2019 İÜPK Üyesi

647436.png

İrem Bulut

2016 - 2019 İÜPK Üyesi

647436.png

Nebi Sarıkaya

2016 - 2017 İÜPK Üyesi

647436.png

Arzu Filiz

2017 - 2018 İÜPK Üyesi

647436.png

Ayşenur İlhan

2017 - 2019 İÜPK Üyesi

647436.png

İrem Eker

2017 - 2019 İÜPK Üyesi

647436.png

Kübranur Şahin

2017 - 2019 İÜPK Üyesi

ve daha fazlası...

bottom of page