top of page
polat_can_er_(1)_edited.jpg

Polat Can Er

İçerik Takımı

Merhaba, ben Polat Can Er. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü'ndeki ikinci yılım ve Yönetim Kurulu'ndaki ilk yılım. Geçtiğimiz bir yıl boyunca ekibimizin bir parçası olarak birçok güzel anı biriktirdim ve şimdi İçerik Takımı'nın yöneticilerinden biri olarak içerik üretmeye kaldığımız yerden devam etmek istiyorum. Kulübün sosyal medya hesaplarının aktifliğini devam ettirerek kulübümüz ve dergi için ekibimle birlikte ilgi çekici ve eğitici içerikler üretmekten mutluluk duyarım. Kulübün bana kattığı dostluğu, dayanışmayı, anlayışı özellikle de beraber yaşadığımız o kıymetli anıları herkes deneyimlesin istiyorum. Kulübümüzle birlikte umarım bu yıl da unutulmaz anılar biriktirmeye devam edeceğiz.

ildem büyükdurmuş.JPEG

İldem Büyükdurmuş

Kültürel Faaliyet Takımı

Selam, ben İldem. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Geçtiğimiz iki yılda kulüpte farklı farklı ekiplerde yer alarak kulübü daha yakından tanıdıktan sonra bu yıl da Kültürel Faaliyet takım kaptanı olarak görev alacağım. Hep birlikte hem kendimize bir sürü şey kattığımız, yeni şeyler öğrendiğimiz hem de bol bol gezip eğlendiğimiz etkinliklerde buluşmak dileğiyle!

yağmur özdeş.jpg

Yağmur Özdeş

Medya, İletişim ve Tasarım Takımı

Merhaba, ben Yağmur Özdeş. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Kulüpte ikinci, yönetim kurulunda ilk senem. Kısa sürede hayatımın kocaman bir parçası hâline gelen kulüpte bu yıl Medya İletişim ve Tasarım Takımı'nın kaptanlarından  biri olarak devam edeceğim. Ekibimizle birlikte ortaya çıkaracağımız işlerle rengârenk kulübümüze daha da renk katmayı amaçlıyorum. Ama en önemlisi bu işleri yaparken herkesin keyif alarak üretebileceği, yeni şeyler öğrenebileceği, bağ kurabileceği, çokça eğlenebileceği, paylaşabileceği, değişip dönüşebileceği alanlar yaratmayı çok istiyorum.

Zeynep_Aybiçe_Şener_.jpg

Zeynep Aybiçe Şener

Medya, İletişim ve Tasarım Takımı

Selam, ben Aybiçe. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Son 2 senedir pek çok ekibinde ve etkinliğinde görev aldığım kulübümüzde bu sene Medya, İletişim ve Tasarım ekibinden sorumlu yönetim kurulu üyesiyim. Beraber çalışmayı çok sevdiğim insanlarla ortaya koyduğumuz değerli işleri size ulaştırmak için çok heyecanlıyım.

Hamza Hızal .jpg

Hamza Hızal

Sponsorluk Takımı

Merhaba, ben Hamza Hızal. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. İki yıldır kulüpte çeşitli takımlarda aktif olarak görev aldım. Ekip arkadaşlarımızla birlikte güzel işler yaptığımızı düşünüyorum. Hem eğlendiğimiz hem de kendimizi geliştirdiğimiz bir süreç oldu bizim için. Bu yıl da sponsorluk takımının kaptanı olarak yönetim kurulundayım. Umarım gelecek dönem aramıza katılacak olan arkadaşlarımızla birlikte, ekipte güzel ve keyifli vakitler geçiririz.

Ebrar Amil.jpeg

Ebrar Amil

Store Takımı

Merhaba, ben Ebrar. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Ekipte zevkle yer aldığım iki senenin ardından bu sene de store takımının kaptanlarından birisi olarak kulüp hayatıma devam ediyorum. Kulüp sayesinde okula, şehre ait hissetmeyi, ekipçe hep birlikte bir şeyler üretmeyi, güzel vakit geçirmeyi, yıl sonunda yaptığımız işlere bakınca kendimizle gurur duymayı çok seviyorum. Sene boyunca kulübümüz için ürünler çıkartmak ve bu süreci eğlenerek sizlerle yapmak için buradayım.

Banu Sayar.jpg

Banu Sayar

Store Takımı

Merhaba, ben Banu. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. 2 yıl içinde bana çok fazla şey katan kulübümüzde bu sene Store ekibinin başkanlarından birisi olarak bulunuyorum. Öğrendiklerimi aktararak ilerlemeyi hedeflediğim bu takımda beraber bir şeyler üretmeyi, üretirken eğlenmeyi çok seviyorum. Birlikte çok güzel şeyler yapacağımıza inandığım için burdayım.

2024 - 2025 YÖNETİM KURULU

kuzey_topal_(1)_edited.jpg

Kuzey Topal

Kulüp Başkanı

Merhaba, ben Kuzey Topal. İstanbul Üniversitesi’nde dördüncü sınıf öğrencisiyim, aynı zamanda bu sene İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü yönetim kurulu başkanlığını üstleniyorum. Üniversiteye başladığım ilk andan beri kulübümüzde aktif olarak rol alıyorum ve üç senedir de yönetim kurulunda farklı takımlarda görev aldım. Yönetim kurulunda ilk senemde Akademi takımın görev aldım, sonrasında ise sizleri Cemil Bilsel Konferans Salonu’muzda ağırladığımız etkinlikleri planlayan ekip olan Büyük Organizasyon ekibinin takım kaptanlığını yaptım. Psikolojiyle ilgisi olan herkese ulaşmak adına faydalı ve keyifli içerikler ürettiğimiz kulüp etkinliklerimize hepinizi bekleriz.

Hilal Yanpınar site.jpg

Hilal Yanpınar

Başkan Yardımcısı 

Merhabalar, ben Hilal Yanpınar. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Geçtiğimiz sene kulüpte Sponsorluk takımından sorumlu yönetim kurulu üyesiydim. İçinde büyüdüğüm kulübe son yılımda da başkan yardımcısı olarak devam etmek istedim. Hep birlikte, eğlenerek ve öğrenerek kulübü daha da geliştireceğimizi bilmek beni en çok motive eden şeylerden biri.

irem duran.jpeg

İrem Duran

Başkan Yardımcısı

Merhabalar, ben İrem Duran. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. İki sene boyunca ekipte aktif olarak yer aldım. Geçen sene Store takımından sorumlu yönetim kurulu üyesiydim, bu sene de başkan yardımcısı olarak devam ediyorum. Kulübü, beraberliğimizi, burada yaptığımız işleri çok seviyorum. Tüm bu süreçlerin bir parçası olduğum için çok mutluyum.

denizhan üstünel.jpeg

Denizhan Üstünel

Akademi Takımı

Merhaba, ben Denizhan Üstünel. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü üçüncü sınıf öğrencisiyim ve Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünden ÇAP yapmaya çalışıyorum. Kulüpte üçüncü, yönetim kurulunda ilk yılım. Kulüp içinde, farklı takımlarda bulunarak burada çok güzel zaman geçirme ve pek çok etkinlikte deneyim kazanma şansım oldu. Tüm bunların ardından bu yıl akademi takımından sorumluyum. Hem ilgimizi çeken hem de merak ettiğimiz konularda alanında uzman kişilere ulaşarak keyifli seminerler düzenlemek ve bunları yaparken ekiple çok güzel zamanlar geçirmek amacıyla buradayım. Hep birlikte kendimizi geliştirdiğimiz, bolca eğlendiğimiz ve yeni insanlarla tanışıp kaynaştığımız bir yıl olmasını umuyorum.

eda_ünden_(1)_edited.jpg

Eda Ünden

Büyük Organizasyon Takımı

Merhaba, ben Eda. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde 4. sınıf öğrencisiyim. İÜPK ekibindeki dördüncü, yönetim kurulundaki ise ikinci yılımdayım. Store takım kaptanlığımın ardından, bu yıl Büyük Organizasyon takımının kaptanlarından biriyim. Her geçen yıl etkinliklerine çok daha güzellerini ekleyen bu kulüpte yer alarak farklı insanların hayatlarına dokunabildiğimiz bir yolculuğun parçası olduğum için çok mutluyum ve aramıza yeni katılan herkese benzer duygular hissettirebilmek için sabırsız hissediyorum.

Fatmanur Evrim Aslantaş.jpg

Fatmanur Evrim Aslantaş

Büyük Organizasyon Takımı

Selamlar, ben Evrim. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. Geçen sene katıldığım kulüp ve tanıştığım ekip beni yaptıkları işlerle büyüledikleri için yer aldığım yönetim kurulunda Büyük Organizasyon Takımı kaptanlarından biri olarak karşınızdayım. Tıpkı bana yaptıkları gibi ben de sizleri etkinliklerimiz ile büyülemeyi kendime görev sayıyorum. Hep birlikte eğlenceli ve güzel bir yıl geçirmek dileğiyle <3

Nazile Portakal.jpeg

Nazile Portakal

İçerik Takımı

Merhaba ben Nazile Portakal. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. İki yıldır kulüpte aktifim ve bu yıl da yönetim kurulundaki ilk yılım. İçerik Takımı'nda olmayı ve içerik üretmeyi gerçekten çok seviyorum. Bu yıl da ekip olarak hem sosyal medyada hem de degimizde çok güzel işler başaracağımıza inanıyorum. Umarım hepimiz için güzel bir dönem olur.

Fatma Nur Karabaş.jpg

Fatma Nur Karabaş

Öğrenci Çalışmaları Takımı

Merhaba, ben Fatma Nur. Psikoloji bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Geçtiğimiz senelerde kulübün farklı ekiplerinde görev alarak kendimi pek çok yönden geliştirip kulüp işleyişinde deneyim sahibi oldum. Bu sene de yeni açılan öğrenci çalışmaları ve proje takımının kaptanıyım.  Kulüp sayesinde yeni insanlar tanımayı ve yeni projeler çıkarmayı seviyorum. Birbirimizden çok şey öğrenerek ilerlediğimiz bu kulüpte, yeni açılan takımı güzel yerlere getireceğiz. Yıl içerisinde öğrenciler olarak makale okuması yapıp tartışacağımız,  projeler tasarlayıp yeni projelerin sürecine  dahil olacağımız ve en önemlisi bunları yaparken eğleneceğimiz bir yıl olması için buradayım.

özlem aydın değiştirzim🤡🤭.PNG

Özlem Aydın 

Sosyal Faaliyet Takımı

Merhaba, ben Özlem Aydın. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. 3 yıldır ekibinde olduğum kulübümüzün bu sene sosyal faaliyet takım kaptanlığını yürütüyorum. En yakın arkadaşlarımla tanıştığım bu takımın bu sene kaptanlığını yapacak olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Hayatımızın öğrencilik dönemini dolu dolu geçirmek, yeni sosyal ilişkilerin kurulmasına vesile olmak için buradayım.

gülnur koçyiğit.JPG

Gülnur Koçyiğit

Sosyal Sorumluluk Takımı

Merhaba, ben Gülnur Koçyiğit. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Geçtiğimiz senelerde çok değerli anılar kazandığım kulübümüzün bu sene Sosyal Sorumluluk takım kaptanıyım. Bu pozisyonda, toplumu bilinçlendirmek ve faydalı projeler geliştirmek için ekibimle birlikte çalışacağım. Hayatımızın hangi döneminde olursak olalım her zaman farkındalık kazanabileceğimiz konular olduğuna inanıyorum. Umarım bu sene de birbirimizin fikir dünyasını geliştirebileceğimiz ve eğleneceğimiz dopdolu günlerimiz olur.

Zeynep Topaç (1).JPG

Zeynep Sude Topaç

Sosyal Sorumluluk Takımı 

Merhaba ben Zeynep Sude Topaç. İstanbul üniversitesi psikoloji bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Geçtiğimiz yıllarda kulüpte aktiftim ve bu yıl da yönetim kurulundaki ilk yılım. Benim için sosyal sorumluluk ekibi bu kulübün çok önemli ekiplerinden. Bu sene de ekibime bir şeyler katmak için çok heyecanlıyım. İnsanlara dokunabilmek ve  kulübümüz adına farklı birçok yerde iz bırakabilmek en büyük hedeflerimden biri. Umarım güzel kalplere dokunduğumuz güzel bir yıl geçiririz.

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü olarak, 2003 yılında kurulduğumuzdan beri gelişip büyümeye devam ediyoruz. Farklı alanlardaki eşsiz deneyim ve becerileriyle bugünkü başarımıza imza atan ekibimizle gurur duyuyoruz. 

MEZUNLARIMIZ

647436.png

Aslı Çelikler

2010 - 2013 İÜPK Üyesi

647436.png

Çisem Eymirli

2010 - 2013 İÜPK Üyesi

647436.png

Ebru Karataş

2011 - 2014 İÜPK Üyesi

647436.png

Ecem Uzun

2012 - 2015 İÜPK Üyesi

647436.png

Elif Balıkçı

2013 - 2016 İÜPK Üyesi

647436.png

Hülya Ergün Taşdemir

2014 - 2015 İÜPK Üyesi

647436.png

Samet Arslan

2014 - 2015 İÜPK Üyesi

647436.png

Kardelen Ertürk

2014 - 2016 İÜPK Üyesi

647436.png

Elif Molla

2014 - 2017 İÜPK Üyesi

647436.png

Melis Yağmur Aybey

2014 - 2017 İÜPK Üyesi

647436.png

Seray Kıvanç

2014 - 2017 İÜPK Üyesi

647436.png

Ezgi Beyza Toprakçı

2015 - 2016 İÜPK Üyesi

647436.png

Aykut Karakuş

2016 - 2018 İÜPK Üyesi

647436.png

İlayda Ateş

2016 - 2019 İÜPK Üyesi

647436.png

İrem Bulut

2016 - 2019 İÜPK Üyesi

647436.png

Nebi Sarıkaya

2016 - 2017 İÜPK Üyesi

647436.png

Arzu Filiz

2017 - 2018 İÜPK Üyesi

647436.png

Ayşenur İlhan

2017 - 2019 İÜPK Üyesi

647436.png

İrem Eker

2017 - 2019 İÜPK Üyesi

647436.png

Kübranur Şahin

2017 - 2019 İÜPK Üyesi

ve daha fazlası...

bottom of page